Прочистувач за прозорци

Ние се техничка Прочистувач за прозорци производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот, фабрика во Taiwan. Активен интерес, ние може да ви обезбеди со најновиот проект на пазарот со најповолна цена и услуга. Ние прифаќаме ОЕМ и ODM наредби. Со силна позадина дизајнери и производствени погони, ние може да произведе разни производи според барањата на дел на клиентот. Откако ќе се обиде, ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Прочистувач за прозорци

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Прочистувач за прозорци - 5
Прочистувач за прозорци
модел - 5
Сет за четки
  1. Треба да се комбинира со две-метар два-дел телескопски пол за да се направи анти-лизгачка конструкција брза и удобна,заштедува време и лесно се организира
  2. Киселината и алкалијата-отпорна четка за зајаци може да се користи за неутрални и силни средства за чистење.
  3. При чистење на прозорците,рачката може да се сврти за да биде погодно,време-заштеда и труд-зачувува;Т.-рачката на шипката може да се поврзе и со алуминиумска телескопска прачка за чистење.
  4. Може да се користи по промена на капакот од зајак од 35 см.
  5. Четката за зајак е направена од здрав материјал и е основна алатка за чистење wallsидови и стакло.Може да се отстрани и измие без влакна.
  6. Материјалот е мек,стапката на апсорпција на вода е висока,и ефектот на чистење е добар.
  7. Навлаката за крзно од зајак не пролева коса,лесно се чисти,и е лесен и брз за расклопување и составување.
  8. Место на потекло:Германија
MaKuang Chemical Co., Ltd.
5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прочистувач за прозорци, треба да знаете за највисок квалитет на Прочистувач за прозорци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прочистувач за прозорци, треба да знаете за највисок квалитет на Прочистувач за прозорци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прочистувач за прозорци, треба да знаете за највисок квалитет на Прочистувач за прозорци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прочистувач за прозорци, треба да знаете за највисок квалитет на Прочистувач за прозорци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Прочистувач за прозорци, треба да знаете за највисок квалитет на Прочистувач за прозорци производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings