Плочка водоотпорен и антифунгален агенс

Ние сме искусни Taiwan Плочка водоотпорен и антифунгален агенс производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние правиме производство и развој во согласност со СОП. Со нашите маркетинг и производство искуство, со отворен ум подобрување, предизвикувачки чекор напред, професионален менаџмент и иновативен дизајн, ние сме биле рапидно расте. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние сме професионални производител и извозник на

Плочка водоотпорен и антифунгален агенс

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
  • Плочка водоотпорен и антифунгален агенс - 3
Плочка водоотпорен и антифунгален агенс
модел - 3
Средство за отфрлање на вода за површина на плочки
Овој производ ја штити и изолира површината склона кон нечистотија и размер.На површината по употреба на отвратителен од површинска вода,ќе се формира безбоен заштитен филм,така што нечистотијата и скалата нема лесно да се лепат во иднина.
Формираниот заштитен филм може да се прицврсти на површината долго време,може да ја заштити површината на камената плочка,и исто така може да се постигне ефект на анти-фаулирање
Пред употреба,исчистете ја површината што треба да се нанесе,почекајте целосно да се исуши,а потоа рамномерно нанесете отвратителен од вода,а потоа почекајте површината целосно да се исуши за да се формира заштитен филм

главна состојка:
Силициум од полимер,вода
пакет:
1 литар
4 литри
MaKuang Chemical Co., Ltd.
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плочка водоотпорен и антифунгален агенс, треба да знаете за највисок квалитет на Плочка водоотпорен и антифунгален агенс производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плочка водоотпорен и антифунгален агенс, треба да знаете за највисок квалитет на Плочка водоотпорен и антифунгален агенс производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плочка водоотпорен и антифунгален агенс, треба да знаете за највисок квалитет на Плочка водоотпорен и антифунгален агенс производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings