Камен заштитен слој

MaKuang Chemical Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Камен заштитен слој, Кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Најпознати сме за задоволување на клиентите со ефикасност и конечно траен способност на нашите производи. Целата атрактивен опсег може да се искористи од нас во конкурентни цени на пазарот. Ако имате било какви прашања или сугестии, Ве молиме не двоумете се да контактирајте со нас.
Обезбедување на висок квалитет и добра услуга за потрошувачите е нашата управување со теорија. Задржи иновациите и постојано подобрување на нашите

Камен заштитен слој

е нашата развој на политиката. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна соработка однос со тебе.
  • Камен заштитен слој - 2
Камен заштитен слој
модел - 2
Заштитник на камена боја
Овој производ може да ја врати бојата на камената површина во првобитната брилијантност,а исто така може да ја заштити површината на каменот од нечистотија и инфилтрација на влага.
Овој производ се произведува со употреба на природни материјали,со природна боја,заштита на животната средина,нема штета на човечкото тело,и долго-траен ефект
Може да се користи во сите видови камен,применливо за широк спектар на категории

Инструкции:
  1. Истурете соодветна количина заштитно средство на чиста крпа,или користете ја нашата компанија’s четка за зајаци
  2. Раширете рамномерно на камената површина за да ја вратите бојата
  3. Откако ќе се апсорбира рамномерно,избришете го со чиста крпа

главна состојка:
Природно минерално масло,долг-ланец растително масло
пакет:
1 литар 4 литри
MaKuang Chemical Co., Ltd.
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камен заштитен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Камен заштитен слој производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камен заштитен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Камен заштитен слој производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Камен заштитен слој, треба да знаете за највисок квалитет на Камен заштитен слој производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings