Правоаголен пластичен слив

Како една од водечките производителот, снабдувачот и извозник во Taiwan, Ние се специјализираат во Правоаголен пластичен слив производството. Имаме повеќе од десет години богато искуство во развој на производот, продажба и монтажа, нашите производи имаат добиено голем углед во домашни и задокеански. Нашата компанија со високо квалитетни производи, најдобри услуги и добра репутација, имаат освоено голем customers'support, и стана повеќе сила и моќен, скала е проширен и потполно сопственост manufactory.
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Правоаголен пластичен слив

.
  • Правоаголен пластичен слив - 2
Правоаголен пластичен слив
модел - 2
Платка за аптека(мали)
Може да истурите соодветно количество анти-агенс за лизгање и анти-се лизга облога според вашите потреби,кои можат повторно да се користат
Материјалот е полипропилен,што е лесно за чистење и миење,издржлив,лесен за чистење и еднократно.Општо се користи за нанесување мали површини на подот,и нема да троши премногу анти-агент за лизгање.
24.5cm x 17cm x 7cm(L x Ш x В.)Зелена,Произведено во Тајван
MaKuang Chemical Co., Ltd.
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings