Нелизгачки мермерни подни плочки

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Нелизгачки мермерни подни плочки во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и се чувствувате услуги на клиентите, ние веќе ужива долготрајни добар углед во оваа

Нелизгачки мермерни подни плочки

поле пазарот.
  • Нелизгачки мермерни подни плочки - 2
Нелизгачки мермерни подни плочки
модел - 2
Полиран кварц не-лизгачки плочки
Полирани кварцни плочки се многу мазни и убави,но во влажни услови,коефициентот на триење ќе биде помал од безбедната вредност
Нашите производи претрпеа професионални и технички процеси за да се направи коефициентот на триење на полирани кварцни плочки да го достигне безбедносниот опсег на разни земји
И долго-траен живот,
Може да ги балансира убавината и безбедноста,лесно се чисти,
Создадете сеф,удобен и убав домашен простор

спецификација:
  1. Фракцијата на триење е над 0.65
  2. Спецификациите за големината можат да бидат произведени според потребите на клиентите
  3. За подетални информации,ве молиме контактирајте ја нашата компанија
MaKuang Chemical Co., Ltd.
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нелизгачки мермерни подни плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Нелизгачки мермерни подни плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Нелизгачки мермерни подни плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Нелизгачки мермерни подни плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings