Голем правоаголен пластичен слив

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Голем правоаголен пластичен слив производи. ние имаме повеќе од 8 години специјална производство искуство строга контрола на процесот стандарди. Добредојдени да нарачате нашите производи и ние сме во потрага очекуваме да служат на вашите потреби. Ако имате какви било прашања и сугестии, Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ние нудиме најдобар квалитет и разновидност на

Голем правоаголен пластичен слив

со разумни цени. Се надеваме дека нашите клиенти ќе ја најдете нашата компанија производи задоволувачки. Ако сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не.
  • Голем правоаголен пластичен слив - 6
Голем правоаголен пластичен слив
модел - 6
Кофа за чистење(големо)
Се користи за одржување на анти-агент за лизгање.Материјалот е полипропилен.Лесно се чисти и издржливо.Лесно е да се чисти и може да се користи повеќекратно.Се користи за нанесување големи површини на подови,како што се ходниците и ходниците(над 5 квадратни метри).Премногу анти-агенсот за лизгање е исцеден,нема анти-агенсот за лизгање е потрошен,и може да ја зголеми брзината на изградбата и да заштеди работно време
Професионално чистење буре на отворено,дизајн на правоаголно буре,професионална употреба со стругалка за стакло и четка за зајаци.
Специјалниот пластичен материјал е цврст и издржлив,тоа ја прави работата за чистење подобрена.
  1. Кофа за чистење(56&времиња;29.5&времиња;34 см/Без тркала)
  2. Внатрешниот дијаметар на корпата за чистење е 50 см.56 см се однесува на должината на црната рачка.
  3. Потекло:Германија
MaKuang Chemical Co., Ltd.
6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Голем правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Голем правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Голем правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Голем правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Голем правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Голем правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Голем правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Голем правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Голем правоаголен пластичен слив, треба да знаете за највисок квалитет на Голем правоаголен пластичен слив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings