Анти-лизгачки третман за Terrazzo

MaKuang Chemical Co., Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Анти-лизгачки третман за Terrazzo кои се формулирани за да одговараат на личните потреби на поединците. Нашата палета е достапен во високо количество и најмногу конкурентни цени. Ние исто така се способни да понудат на целата наша спектар како на барањата на нашите клиенти. Нашите производи е на располагање во многу разумни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние се справи со широк спектар на

Анти-лизгачки третман за Terrazzo

кои се достапни за нашите клиенти во различни големини и бројни форми како плоштад, круг, Д форма и многу други.
  • Анти-лизгачки третман за Terrazzo - Dr.19
Анти-лизгачки третман за Terrazzo
модел - Dr.19
Терацо анти-агент за лизгање
Погоден за производи од подови од тераса.
Нашите производи нема лесно да резултираат во не-отстранливи дамки.
Заштитете го вашето семејство,вработените и јавните корисници за безбедност Сега.
еколошки и нетоксични,без формалдехид,со исклучок на тешките метали,не влијае на материјалот за изглед,без мирис.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за Terrazzo, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за Terrazzo производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за Terrazzo, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за Terrazzo производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за Terrazzo, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за Terrazzo производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за Terrazzo, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за Terrazzo производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за Terrazzo, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за Terrazzo производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.18
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings