Анти-лизгачки третман за плочки за базени

MaKuang Chemical Co., Ltd. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Анти-лизгачки третман за плочки за базени за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Имаме напредни производствени опрема, силна техничка сила за професионална изработка на

Анти-лизгачки третман за плочки за базени

. Се надеваме дека тесно да соработуваат со странски пријатели од целиот свет.
  • Анти-лизгачки третман за плочки за базени - Dr.11
Анти-лизгачки третман за плочки за базени
модел - Dr.11
Анти-агент за лизгање за плочки за базени
Погоден за плочки за базени.
По третманот,анти-агент за лизгање создаде повеќе“зафат”на плочката што помага да се спречат лизгања и падови,особено на влажни површини.
Базен околу околината,области покрај базенот,тротоарите во бањата и сите влажни подрачја бараат анти-функција на лизгање.
Ако се примени и одржува правилно,вашите подови ќе останат отпорни на лизгање две години или подолго.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки за базени, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки за базени производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings