Анти-лизгачки третман за карпа

MaKuang Chemical Co., Ltd. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Анти-лизгачки третман за карпа. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.
Нашите

Анти-лизгачки третман за карпа

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
  • Анти-лизгачки третман за карпа - Dr.4
Анти-лизгачки третман за карпа
модел - Dr.4
Рок анти-агент за лизгање
Погоден за производи од камени подови.
За широк спектар на материјали за подови што го зголемуваат зафатот на третираните површини и спречуваат несреќи при лизгање.
Анти-Агентот за лизгање ќе го зголеми коефициентот на триење на подовите изработени од полиран гранит,керамика,порцелански плочки и плочи од чеша.
еколошки и нетоксични,без формалдехид,со исклучок на тешките метали,не влијае на материјалот за изглед,без мирис.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за карпа, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за карпа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за карпа, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за карпа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за карпа, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за карпа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за карпа, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за карпа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.18
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за карпа, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за карпа производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings