Анти-лизгачки третман за кварцна тула

MaKuang Chemical Co., Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Анти-лизгачки третман за кварцна тула in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Како и оригиналот инвеститорот на

Анти-лизгачки третман за кварцна тула

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
  • Анти-лизгачки третман за кварцна тула - Dr.8
Анти-лизгачки третман за кварцна тула
модел - Dr.8
Анти-агент за лизгање за кварцна тула
Погоден за производи со хомогена плочка.
Еко-пријателски и долг животен век.
За широк спектар на материјали за подови што го зголемуваат зафатот на третираните површини и спречуваат несреќи при лизгање.
еколошки и нетоксични,без формалдехид,со исклучок на тешките метали,не влијае на материјалот за изглед,без мирис.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за кварцна тула, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кварцна тула производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings