Анти-лизгачки третман за мозаична плочка

Taiwan производителот, снабдувачот, MaKuang Chemical Co., Ltd. беше добро познат компанијата да обезбеди Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Ние сме pround дека нашата

Анти-лизгачки третман за мозаична плочка

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Анти-лизгачки третман за мозаична плочка - Dr.15
Анти-лизгачки третман за мозаична плочка
модел - Dr.15
Мозаик плочка анти-агент за лизгање
Погоден за производи од керамички плочки со мозаик.
Погоден за скоро сите тротоари,може да се нанесува на мермер,стаклени стакло плочки,керамички плочки,анти-лизгачки плочки,застаклени плочки,кади од порцелан,зацементиран под,мозаичен под.
За широк спектар на материјали за подови што го зголемуваат зафатот на третираните површини и спречуваат несреќи при лизгање.
Бевме испитани и тестирани десетици керамички плочки од различни материјали.99%на плочките и стаклените плочки на пазарот имаат значителни ефекти.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за мозаична плочка, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за мозаична плочка производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings