Анти-лизгачки третман за кујнски плочки

MaKuang Chemical Co., Ltd. е вклучен во производителот, снабдувачот и извозник на квалитет спектар на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки фабрика во Taiwan, Кои се дизајнирани со помош на висок степен на суровина што е снабден од нашите ценети продавач база, кои имаат искуство на пазарот. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет. Имаме поради нашиот фокус на квалитетот на производите, прилагодување, процес и нивоа на услуги, како и нашите високо квалификувани услуга. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контактирајте не.
Нашите главни

Анти-лизгачки третман за кујнски плочки

е многу популарна во светот. Обид на услугата целите на договор почитуваат и доверба, ние искрено добредојде деловни луѓе и пријатели дома и во странство за да се воспостави долгорочна и понудената соработка односи.
  • Анти-лизгачки третман за кујнски плочки - Dr.10
Анти-лизгачки третман за кујнски плочки
модел - Dr.10
Анти-агент за лизгање за кујнски плочки
Погоден за серии од керамички плочки во кујна.
Куќниот чувар анти-средство за лизгање специјално го решава проблемот што подот на плочката е изложен на вода и е влажен и лизгав кога наидува на масло.
Лесно-до-употреба,економичен и докажан третман против лизгање, формулиран специјално за решавање на проблемот предизвикан од лизгави подови.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за кујнски плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за кујнски плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings