Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки

MaKuang Chemical Co., Ltd. имаат броеви на истакнати дизајнери, инженери, извоз бизнисмен, маркетинг, производство и професионален менаџмент сила. Преку истражување и развој постојано, за прием на странски напредна технологија, усовршување и подобрување на нашите уметност и занаети, нагласувајќи на квалитетот, нашата Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки стана специјален уметност и занаетчиство.
Имаме напредна опрема за производство на

Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.
  • Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки - Dr.16
Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки
модел - Dr.16
Анти-агент за лизгање за стаклени мозаични плочки
Погоден за производи од стакло мозаик плочки.
Лесно-до-употреба,економичен и докажан третман против лизгање, формулиран специјално за решавање на проблемот предизвикан од лизгави подови.
Превенцијата е подобра од лекот,затоа спречете се од влажни и лизгави подови со употреба на анти-лизга агент на вашиот под.
Лизгави површини на јавни места:Болница,јангтаи,лоби,коридори на езерцето,патна рампа,пешачки патишта,тоалет за бања,скалите.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за стаклени мозаични плочки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings