Анти-лизгачки третман за плочки во бањата

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Анти-лизгачки третман за плочки во бањата кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, MaKuang Chemical Co., Ltd. нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
Ние сме pround дека нашата

Анти-лизгачки третман за плочки во бањата

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Анти-лизгачки третман за плочки во бањата - Dr.1
Анти-лизгачки третман за плочки во бањата
модел - Dr.1
Анти-агент за лизгање за плочки за бања
Погоден за производи со плочки за бања
Бањата е најмногу несреќен случај-склони соба во вашата куќа.
Несреќи со лизгање и паѓање можат да бидат голема работа за старите луѓе,мали деца и жени за време на бременоста.
Заштитете го вашето семејство,вработените и јавните корисници за безбедност Сега.
По третманот,анти-агент за лизгање создаде повеќе“зафат”на плочката што помага да се спречат лизгања и падови,особено на влажни површини.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет,брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдоброто Анти-лизгачки третман за плочки во бањата, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за плочки во бањата производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings