Анти-лизгачки третман за антички плочки

MaKuang Chemical Co., Ltd. специјализирани во дизајн и производство на широк спектар на Анти-лизгачки третман за антички плочки за да се исполнат барањата на меѓународниот пазар, целиот процес на производство се одвива под ригидна контрола на квалитетот мерки, покрај на нашата нормална производи, OEM проекти се добредојдени.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Анти-лизгачки третман за антички плочки

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Анти-лизгачки третман за антички плочки - Dr.14
Анти-лизгачки третман за антички плочки
модел - Dr.14
Анти-агент за лизгање за антички плочки
Погоден за производи со плочки во антички стил.
Нашите производи нема лесно да резултираат во не-отстранливи дамки.
Исчистете ги плочките по третманот,едноставно користете кој било стандарден чистач за домаќинство и џогер или четка,за да се одржи површината чиста и да се лизне-отпорен.
еколошки и нетоксични,без формалдехид,со исклучок на тешките метали,не влијае на материјалот за изглед,без мирис.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.14
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.15
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.16
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Анти-лизгачки третман за антички плочки, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачки третман за антички плочки производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Dr.17
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings