Анти-лизгачка боја за дрво

MaKuang Chemical Co., Ltd. е основана во 1990 година. имаме богато подароци производство искуство, и нашата палета на производи е поврзана со Анти-лизгачка боја за дрво и така натаму. Потпирајќи се на нашиот професионален талент и добро искуство во оваа област, ние се здобијат со големо достигнување и се во врска како една од најдобрите производители во Taiwan.
Нашата мисија е да се здобијат со одржлива конкурентна предност преку обезбедување на нашите клиенти со највисок квалитет

Анти-лизгачка боја за дрво

. Ние навистина се надеваме да го прошириме бизнисот во соработка со поединци и компании од целиот свет.
  • Анти-лизгачка боја за дрво - 1
Анти-лизгачка боја за дрво
модел - 1
Дрво анти-Лизгачки премаз
Овој не-облога со лизгање е погодна за подни материјали како дрво.
Нашиот антилизгав слој е ефикасен и заштедува трошоци.Трае подолго и полесно се чисти.
Нема да се олупи или деградира, што нема да предизвика трошоци за дефекти во иднина.
Нашите производи нема лесно да резултираат во не-отстранливи дамки.
  1. Материјал:епоксидна смола
  2. Боја:транспарентен и безбоен
  3. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  4. Едноставна конструкција,силна адхезија,силен анти-ефект на лизгање,и издржливост повеќе од 2 години(во зависност од вистинската употреба).
  5. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не
MaKuang Chemical Co., Ltd.
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Анти-лизгачка боја за дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачка боја за дрво производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Анти-лизгачка боја за дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачка боја за дрво производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Купете го најдобриот водич на Анти-лизгачка боја за дрво, треба да знаете за највисок квалитет на Анти-лизгачка боја за дрво производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings