Боја против лизгање за пластика

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Боја против лизгање за пластика. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Имаме сопствен моќен таленти кои може да бидете сигурни да испорака на време со добар квалитет и прифатлива цена.

Боја против лизгање за пластика

има положено строга проверка и може да се пофали здрава пазарна репутација.
  • Боја против лизгање за пластика - 2
Боја против лизгање за пластика
модел - 2
Пластични анти-Лизгачки премаз
Овој не-облога со лизгање е погодна за подни материјали, како што се пластика.
За широк спектар на материјали за подови што го зголемуваат зафатот на третираните површини и спречуваат несреќи при лизгање.
Анти-Лизгачки премаз,покрај тоа што е целосно невидлив и не-токсичен,ќе ви даде мир на умот за побезбедни и несреќи на влажните подови.
Со цел правилно да се поврзе нашиот премаз,површината на подот треба да биде целосно чиста,ослободен од сите загадувачи и целосно сув пред да нанесете Анти-Лизгачки премаз.
  1. Материјал:епоксидна смола
  2. Боја:транспарентен и безбоен
  3. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  4. Едноставна конструкција,силна адхезија,силен анти-ефект на лизгање,и издржливост повеќе од 2 години(во зависност од вистинската употреба).
  5. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не
MaKuang Chemical Co., Ltd.
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја против лизгање за пластика, треба да знаете за највисок квалитет на Боја против лизгање за пластика производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја против лизгање за пластика, треба да знаете за највисок квалитет на Боја против лизгање за пластика производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Боја против лизгање за пластика, треба да знаете за највисок квалитет на Боја против лизгање за пластика производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings