Плочки на отворено против лизгање

Ние сме експерт Плочки на отворено против лизгање производителот, набавувачот и извозник, фабрика во Taiwan. Ние нудиме на нашите клиенти со широк спектар на производи кои се совпаѓаат со строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран извозникот. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
Странство, креаторите се гледа во

Плочки на отворено против лизгање

. Производители се адаптација изданија на адресата барања во енергијата, складирање, поврзување, приватноста и надворешна заштита.
  • Плочки на отворено против лизгање - 3
Плочки на отворено против лизгање
модел - 3
Надворешен не-се лизга тула
Области на јавни места:болници,места за пушење,сали,премини по езерцето,патни рампи,тротоари,тоалети,скали.Овие области се подложни на влажна и лизгава земја поради дожд,честопати предизвикувајќи жртви
Надворешниот не-лизгачките плочки произведени од нашата компанија можат да го задржат коефициентот на триење на плочките во безбеден опсег кога плочките се влажни и лизгави,активно спречување на појава на лизгања и намалување на жртвите
Подобрена е ситуацијата со претходната надворешна анти-лизгачките тули лесно се валкаат и тешко се чистат
И убавина и безбедност
спецификација:
  1. Коефициент на триење:до 0.65 или повеќе. (Можеме да произведуваме надворешни не-тули со лизгање со поголем коефициент на триење според барањата на клиентот)
  2. Големина:може да се произведува според потребите на клиентот
  3. Боја:може да се произведува според потребите на клиентот
  4. Ако сакате да дознаете повеќе информации,ве молиме контактирајте ја нашата компанија
MaKuang Chemical Co., Ltd.
3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плочки на отворено против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Плочки на отворено против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плочки на отворено против лизгање, треба да знаете за највисок квалитет на Плочки на отворено против лизгање производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер од фабрика во Taiwan
2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings