Третман против лизгање на гранит

Ние сме биле водечки производство на Третман против лизгање на гранит, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Опремени со high-end објекти и

Третман против лизгање на гранит

од високо квалификувани и искуство професионална компанија thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена. Оди напред, ние се обврзат да им дадеме на нашите најдобри во однос на вредноста и задоволството на клиентите.
  • Третман против лизгање на гранит - Dr.5
Третман против лизгање на гранит
модел - Dr.5
Гранит анти-скијачки агенс
Погоден за производи од подот од гранит.
Нашиот Анти-Слип Формула е продорен запечатувач дизајниран за анти-заштита од лизгање на сите површини со плочки и камења.
еколошки и нетоксични,без формалдехид,со исклучок на тешките метали,не влијае на материјалот за изглед,без мирис.
Лесно-до-употреба,економичен и докажан третман против лизгање, формулиран специјално за решавање на проблемот предизвикан од лизгави подови.
  1. Материјал:Воден раствор слаба киселина+сурфактант
  2. Боја:про transparentирно малку жолто
  3. Формулата може да се прилагоди според барањата на клиентите
  4. Пакување:350мл.10L(пакувањето може да се менува според барањата на клиентот)
  5. Стабилен квалитет Брзо време на испорака,долг рок на важење,безбеден и невидлив изглед
  6. Потекло:Тајван
Нашата компанија главно произведува разни анти-агенси за лизгање.Можеме да обезбедиме најразумна цена и сигурен квалитет.Ако не можете да го пронајдете вистинскиот производ за вас,ве молиме контактирајте не.
MaKuang Chemical Co., Ltd.
Dr.5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Третман против лизгање на гранит, треба да знаете за највисок квалитет на Третман против лизгање на гранит производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Третман против лизгање на гранит, треба да знаете за највисок квалитет на Третман против лизгање на гранит производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.9
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Третман против лизгање на гранит, треба да знаете за највисок квалитет на Третман против лизгање на гранит производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Третман против лизгање на гранит, треба да знаете за највисок квалитет на Третман против лизгање на гранит производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.18
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
MaKuang Chemical Co., Ltd.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Третман против лизгање на гранит, треба да знаете за највисок квалитет на Третман против лизгање на гранит производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика
Dr.19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings